Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről szól és mi a véleményete...

Miről szól és mi a véleményetek a Szent Johanna gimi 6. részéről?

Figyelt kérdés
Érdekelne róla a véleményetek,illetve,hogy most mi a helyzet Renivel és Cortezzel,Arnoldal és a többiekkel.Ha valaki át tudná küldeni pdf. vagy bármilyen formában,azt nagyon megköszönném.
2012. márc. 8. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Úhh. bnőmnek megvan, és már elolvasta, azt mondta nagyon jó, én még sajnos nem tartok ott, de majd szép lassan eljutok oda :))
2012. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beatles-lány válasza:
100%

Én nekem már csak 200 oldal hiányzik.(:(()

De iszonyatosan aranyosak!

Ők a kedvenc párjaim Virág és Ricsi mellett!

C+R <333 Luuuw!

Nagyon vicces! És hát természetesen alap,hogy tőlem megkapja a 10 pontot a....10-ből...

De nálam már rég kiütötte a biztosítékot a "Könyvek pontozásánál" tuti,hogy a maximumot kapná...a végtelenből. ☺ Ilyen jó könyvet még sose olvastam! A 8.résznél szigorúan gyászolni fogok! ☺

2012. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már elolvastam nekem nagyon tetszik :)) szerintem ez az eddigi legjobb rész mert ebben nagyon nagyon sok vicces rész van és Reni is szinte végig boldog de nem akarom lelőni a poént szóval inkább nem mondok többet :)) ja és sajna szerintem nincs a 6. rész még sehol ahol lelehetne tölteni vagy online olvasni mert erre asszem most nagyon figyelnek. :) :D nekem könyvben van meg :) bocsi ha nem nagyon tudtam értelmes választ adni xD :D
2012. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,én is hallottam arról,hogy nagyon vicces,jó.És a barátnőm szerint Reni és Cortez nem is fog szakítani,mert történni fog valami,mi? És szerintetek a gimi alatt fognak szakítani?
2012. márc. 13. 14:38
 5/5 zsooofii19 válasza:
Én imádom. Egyszerűen nem lehet a könyvről rosszat mondani! Tényleg fantasztikus!! :D 4x olvastam el 1 hét alat... :$ Nekem is könyvben van meg, és... és jajj :D
2012. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!