Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Modernizált (elektronikus,...

Modernizált (elektronikus, mechanikus eszközökkel megvalósított) szívatások, ijesztgetések táborba?

Figyelt kérdés

Mindjárt jön a nyár, csicseregnek a madarak, mi meg nyáron megyünk táborba. (igaz még messze van, de jobb most, mint az utolsó pillanatban)

Jó szívatásokat keresnék, találtam is sok félét, de nagyon régiek, és nekünk is haladni kéne a korral.

Olyan szívatásokat keresek, amikben van elektronika, vagy akár mechanika is kellhet sok tárgyba, én nagyon értek ezekhez, szeretek elektronikus dolgokat tervezni, forrasztani, meg szinte akármit megépítenék, és még tanulnék is belőle. Még az osztálytársaimnak is tudnék bizonyítani, hogy én is tudok jó dolgokat csinálni :)


Szóval jöhet minden ötlet, ami az eszetekbe jut, lehet vele ijesztgetni (főként), szívatni, és nem ilyen hagyományos dolgok, amiket már ezerszer hallott mindenki.


Amúgy 13-14 évesek vagyunk, fiúk is meg lányok is leszünk, még nem tudom, hogy milyen házak lesznek, ezért kéne kitalálni minél több dolgot. Azt tudni kell, hogy az itteni lányok nem félnek a bogaraktól (többnyire, de ezt még nem teszteltem).


Még nincs ötletem, de tudjátok mit lehet még?


Olyan ötletek is jöhetnek, amik látványosak, és NEM idegesítésre készültek, hanem szórakozásra. Ha ilyeneket be tudnék mutatni a táborban, az jó lenne. :)

Pl. olyanokat, hogy valami világító valamit fellőnék csúzlival, és fent szétesne, vagy szétrobbanna, az például látványos lenne éjszaka.


Minden válaszolónak nagyon köszönöm előre is.



2012. márc. 8. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Táborba csak sült bolondok mennek? Ma este ez a második ilyen ostobaság, amivel találkozom.
2012. márc. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez most mitől ostobaság?

Az miért baj, ha például egy kicsit fel akarom dobni az estét?

2012. márc. 8. 23:41
 3/7 A kérdező kommentje:
És most nem a szívatásra mondom, nekem sem esne jól ha velem csinálná valaki, nem is nagyon fogok ilyet csinálni, de attól nem vagyok "sült bolond"
2012. márc. 8. 23:42
 4/7 /Anita_'94/ ***** válasza:

Be lehetne egy picit paráztatni a többieket ;)

Rögzitsd valamelyik rádió műsorát és a hírblokkot cseréld ki a tieidre. Vágd össze és írd ki egy lemezre. Este, amikor kint vagytok, simán szólhat a háttérben. Ha ügyes vagy fel se fog nekik tűnni, hogy nem rádió megy, hanem cd. Úgy indítsd el, hogy nagyjából megfeleljen a valóságnak. Pl az este 8 órás hírek tényleg akkor legyenek. Na, ide lehet bevágni a kamu híreket, hogy pl megszökött egy orángután, vagy valami veszélyes állat és pont azon a környéken tobzódik, amerre vagytok. Már több embert megsebesített, a hatóságok kérik az embereket, hogy zárkózzanak be stb. Mikor mindenki rá van kattanva a hírekre, akkor valami szerkezettel csinálhatnál zörgést egy bokorban, meg majom hangokat, vagy ami eszedbe jut... :D

2012. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

/Anita_'94/!

Ezt a választ egyszer (vagy többször?) írtad valahová, oda nem nagyon illett, de ide tökéletes lesz! :D Köszi

2012. márc. 10. 17:44
 6/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
Csak egyszer :)
2012. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2616132..

# 3/17


Köszi mégegyszer.


Tud még valaki valamit?

2012. márc. 11. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!