Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adnál ajándékba egy...

Mit adnál ajándékba egy haldokló fiú 18. születésnapjára? :S

Figyelt kérdés
Nem sok van hátra, de valószínű, hogy a születésnapját még megéli, és megszeretnénk ünnepelni :( A barátomról van szó :(
2012. márc. 11. 05:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Tortát, és valami kis kabalát,amit magával vihet.
2012. márc. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem tárgyi ajándékra koncentrálj hanem egy szép emlékre! Szervezz neki egy meglepetés bulit ahová elhívod az összes barátját, vidd el valami szép helyre ahol megünneplitek a születés napját, na nem tudok akkor vidd az ágyához az embereket.

És ha már ajándékot akkor csinálj valamit, fogsz egy közös képet és csináltass belőle valamit: akár egy olyan képet amit kirakhat az szobájába, vagy egy bögrére nyomasd rá vagy egy puzzlera vagy valamire, csak mutassa a kettőtök közötti kapcsolatot és sugározza hogy nem fogod soha elfelejteni.

2012. márc. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amióta tudjuk, hogy beteg, azóta rengeteg videót csináltunk, mert eleve úgy ismertem meg, hogy ő volt a tanulópárom médián, és filmet kellett forgatnunk. Gondoltam rá, hogy összevágok minden vidit, de már annyiszor megnéztük őket:S Még egyszer nem bőgetem végig o.O
2012. márc. 11. 15:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Asszem megvan. Imádja a havat, szóval kap egy hógömböt, benne a kiskori képünkkel.
2012. márc. 11. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!