Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrök! Kólával mossátok le...

Rendőrök! Kólával mossátok le a vért az útról? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Egy cikkben találtam ezt, de nem tudom elképzelni, hogy ez tényleg így lenne. Esetleg találkoztatok már ilyennel?


"Az USA több államában a rendõrség baleseti helyszínelõi 2 gallon (kb. 7 liter) Cola-t visznek magukkal, hogy a baleseteknél az úttestre folyt ért azzal távolítsák el."


2012. márc. 11. 11:14
 1/7 Tactical ***** válasza:

Demonstrálják a Coca-Cola erejét! :D

Egyébként ott így működnek a dolgok.

2012. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mennyi buta ember van aki ezt elhiszi.. szánalmas.
2012. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A helyszínelés órákig is eltarthat, ezért kell a sok koffein.
2012. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

link a cikkhez? lehet valamit félreértettél.


egyébként meg mészporral szokták az ilyeneket beszórni.

pl. ha vasúti átjárónál látsz nagy fehér foltot a sínek között akkor ott nemrég elcsapott valakit/valamit a vonat

2012. márc. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tessék:

[link]

2012. márc. 11. 16:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha olvasol ne ilyen kis magángyártmány 5mpeu oldalakról tájékozódj, még a wikipedia is megbízhatóbb.


A csajszi egy sima régi hoaxot listázott be:

[link]


Jah és igen, egy másik fórumon jól írják. Az amcsi rendőrök nem takarítanak el semmit, biztosítják a helyszínt, helyszínelnek és utána jön egy takarító/fertőtlenítőbrigád külön erre összepakolt kocsikkal felszereléssel.

2012. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem ilyen "kis magánygyűjteményekből" informálódom, hanem egy tanárunk küldte ezt nekünk. Én nem akartam elhinni és rákérdeztem, hogy aki ilyen helyen dolgozik azok használják-e.

Így már érthető?

2012. márc. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!