Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Krisz&TiTim KFt-ről halott...

A Krisz&TiTim KFt-ről halott már valaki? Keresnek több pozícióba is embereket, pl. gasztronómiai referens és online marketing referens. Ha valaki volt náluk állásinterjún, meséljen pár mondatban, átverés-e, vagy van-e fix fizetés ilyenek.

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 14:41
 1/9 Tiktaalik válasza:
holnap megyek,remélem nem kamu......
2012. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tiktaalik válasza:
egy kamu,fos,ügyfélféltoborzós munka
2012. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Teljes átverés, nehogy elmenjetek rá! Csak időfecsérlés. Hónapokig nincs is fizu, meg szerződés sem, szóval ingyen dolgozz nekik 60 munkanapot, aztán meg elküldenek. Ja, és nem mellesleg hazudoznak is az álláshirdetés részleteivel kapcsolatban...
2012. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A Krisz&TiTim Kft folyamatosan keres munkatársakat minden felsorolt pozícióra pozíciónként különbözőfeltételekkel munkaidővel és fizetési konstrukcióval.Jelenleg prioritást élvező tevékenysége a Kft-nek Wellness és Szállodaipar de a gasztronómia,online marketing,MLM hálózatépítési tevékenység is választható Mindezekről bárki meggyőződhet aki meglátogatja Őket tájékoztatóikon.
2012. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%

Véletlenül találtam rá erre a fórumra ! Döbbentem tapasztaltam azt a rosszindulatú véleményeket amivel szeretnék ezt a tisztességesen vezetett munkahelyet lehúzni ! Aki ismer olyan munkahelyet ahol teljesítmény nélkül munkabért fizetnek, akkor megkérem , hogy szóljon !

Én magam csak jót mondhatok erről a munkahelyről ! Felvételkor korrekt tájékoztatást kaptam az elvégzendő munkáról illetve az elvégzett munka díjazásáról .

2012. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ez remek. 2 neg., 2 poz.

Én olyat kaptam, hogy

"Tisztelt Érdeklődő!

Köszönjük jelentkezését ! A Wellness Weekend Organizer RoadShow Organizer tevékenység végzéséhez szükséges tudnivalókról, Business Tájékoztatóinkon, személyesen tájékozódhat.

Időpontja : 2012-12-11 kedd 15:30

Helyszíne : Budapest XIII kerület Kassák Lajos út 62 Fszt. Krisz&TiTim Kft

Témája: Cégbemutatás, Munkamenete, Munkaidő,Alkalmazás módja, Jövedelem, Felmerülő kérdések megválaszolása, Egyéni elbeszélgetés


Tekintettel a jelentkezők számára, a Tájékoztatón történő részvételi szándékot, kérem mielőbb jelezni.

Üdvözlettel: M******M****

Krisz&TiTim Kft

mm.shopcenter@gmail.com

Miért nincs rendes mail címük?

Hasonlít a Zepter-es asszisztenses hirdetésekhez

(Habár ez nem Váci út)

Miért nincs rendes mail címük?

2012. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xyzxyz123 válasza:

Sziasztok!


Ezt az irodát senkinek sem ajánlom. Előző héten voltam bent állásinterjún és próbanapon is. Az iroda lepukkant és koszos. Ha valamit kérdez az ember a termékkel kapcsolatban amit "értékesíteni kellene" lekezelően válaszolnak és a próbanaposokkal sem foglalkoznak igazán. Egy hónapig próbaidsként foglalkoztatnak, utána jelentenek be 4 vagy 6 órában minimálbérre, a jutalék pedig kézből kézbe megy. Amikor pedig a próbanapon elköszöntem tőlük és azt mondtam hogy, még átgondolom a lehetőséget és visszajelzek akkor erre azt a választ kaptam, hogy jobb lenne ha itt maradnék mert "pályakezdő vagy úgy sem vesznek fel sehová" Bunkó inkorrekt banda!

2013. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Szerintem Én, aki egy ideje itt dolgozok én tudom a legjobban, hogy mi hogy van itt.A vezetőség mindamellett, hogy nagyon rendes és segítőkész a megtermelt bérünket mindig megkapjuk illetve a fixet az adott bejelentett órára! Nem is értem, hogy miért nyilatkozik egy olyan ember egy cégről,amit szinte nem is ismer. Próba nap után senkinek nincs joga nyilatkozni.Ha valaki ide akar jönni dolgozni, akkor normálisan kell a munkához állni (mint bárhol máshol)!!!!!!
2013. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
aa
2013. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!