Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok msn-ből teljes...

Hogyan tudok msn-ből teljes egészében kilépni? ( Nem kijelentkezni szeretnék, hanem kilépni, és nem lépni többet vissza)

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2012. márc. 12. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A vezérlőpultban keresd meg a "programok és telepítések" nevű bigyót, keresd meg benne az msn programot és töröld le!
2012. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak az a baj, hogy messenger PLUS- om van és itt nincs olyan bigyó. :S de azért köszönöm
2012. márc. 12. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyat keress ott, hogy Windows Live.
2012. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát... sajnos én nem vagyok valami nagy gépguru, de nekem felül olyanok vannak, hogy: Fájl, Ismerősök, Műveletek, Eszközök , Súgó, Plus! És most mire lépjek?
2012. márc. 14. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Start menüben keresd meg a Vezérlőpult nevű részt és azon belül a Programok és Szolgáltatások Telepítése részt és azon belül lehet törölni az msn-t.
2012. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Reméltem , hogy ez beválik, de sajnos nekem ebben: programok, szolgáltatások telepítése, törlésé- nél nem szerepelt a Windows Live Messenger, csak a Messenger PLUS! És így csak azt törölném le, és az msn címem megmaradna! :(
2012. márc. 19. 21:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen! :) Sikerült, megtaláltam! :) Mindenkinek NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!! :D
2012. márc. 19. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!