Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan döntsek? (fontos...

Hogyan döntsek? (fontos holnapra döntenem kell)

Figyelt kérdés
Ma megtudtam, hogy az egyik osztálytársam, akivel nem vagyok valami jóba, őt is felvették oda, ahova én menni akarok. Mondta , hogy ha én is oda merek menni abba a gimibe akkor ki fog ott készíteni. Szerintetek ne törődjek vele és menjek én is oda, vagy változtassak a sulik sorrendjén és menjek máshova? Holnapra ezt el kell döntenem, mert holnap lehet változtatni a sulik sorrendjén!
2012. márc. 13. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
hát sztem ne változtass.vagyis csak ezért ne.szerintem állj ki magadért.valahogy csak ki lehet.de ha félsz tőle vagy valami,akkor változtass.de csupán a kijelentése miatt sztem ne
2012. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tetris ***** válasza:
Nem biztos, hogy egy osztályba kerülnétek. De maradj csak az eredeti tervednél, és ne változtass rajta egy ostoba, kötekedő osztálytárs miatt. Nehogy már ez egy életre szóló döntésedben befolyásoljon, hogy ki jár oda. Ha esetleg mégis egy osztályba kerültök, hát legfeljebb nem állsz szóba vele. Lesznek ott mások is!
2012. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az ilyen hülyékkel. Csak a szájuk nagy. Oda menj ahova te szeretnél.
2012. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miatta ne változtass! Ha tényleg piszkálni fog, akkor majd úgy is megunja, csak ne félj tőle, vagy legalábbis ne mutasd ki!
2012. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!