Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyűjtik még valahol a kupakoka...

Gyűjtik még valahol a kupakokat segítség céljából?

Figyelt kérdés
Tavaly előtt egy daganatos kisgyermeknek gyűjtöttek kupakokat, hogy legyen pénz a műtétjére. Én is rengeteget gyűjtöttem és idő közben össze is jött a megfelelő mennyiség. Viszont nekem nagyon sok postázatlan meg maradt és azt szeretném kérdezni, hogy tud-e valaki címet ahova hasonló céllal lehet küldeni a kupakokat. Köszönöm.

2012. márc. 13. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs az Off-ért. Nemrégiben én is kitettem egy hasonló kérdést, de nem érkezett rá válasz. Arra kérlek, ha esetleg megtudsz valamit, írj nekem egy privát üzenetet, mert nekem is elég sok kupakom van, amivel segíteni szeretnék valakinek.
2012. márc. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, mindenképp.
2012. márc. 14. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!