Mi a mazochista?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Élvezi az önsanyargatást, a fájdalmat.
2012. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikor élvezed, hogy fáj, hogy szenvedsz, és jó érzés, elcseszettül jó. Ezt egy épelméjü embernek szinte lehetetlen felfogni, mert ugyan, mért jó az ha fáj.

Itt egy példa. Van egy 14 éves osztálytársam. Zseni. Olyan szinten, hogy tavaly év végén tett próbérettségit a zentai Bólyai matematikaiba, és 90%osan tette le. És akkor 13 éves volt!!! Mindent tud, mindenhez ért. Legyen az fizika, matematika, valamilyen nyelv, rajz, zene, sport. Uzsonnaszünetben letört egy ágat a mogyoróbokorról, és véresre csapkodta a kezét. Megkérdeztem, miért csinálta, és erre ö megvonta a vállát, és azt mondta, hogy fájt, és ez neki nagyon jól esett. Nekem is vannak néha mazochista hajlamaim, meg tudom érteni. Nem nagyon tudja elviselni azt, hogy kib@szottul okos, és kezd átcsúszni az örületbe. Nem ez az elsö eset. Beleállítja a körzöt a kezébe, szétszedi a faragot, és azzal vagdossa az ujjait...

Na, ez a mazochista.

2013. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!