Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készítsek nyakláncot a...

Hogyan készítsek nyakláncot a legjobb barátnőmnek? (lent)

Figyelt kérdés
Nem gyöngyfűzőset akarok, hanem valami kicsike mutítósat:)) Szerintetek?? Ha tudtok oldalt belinklnétek??:))
2012. márc. 14. 19:52
 1/2 A kérdező kommentje:
létszi fontos lenne!!
2012. márc. 15. 09:04
 2/2 A kérdező kommentje:

Drága lelkem ha a legjobb barátnőd; és arra is lusta vagy hogy fűz neki egy nyakláncot akkor itt nincs miről beszélni.. Biztos apuci elkényesztetett kisleánykája vagy ugy hogy menj el egy boltba és vegyél neki eggyet és ennyi meg egy bambi!! :P :D

Drága lelkem! NEm lusta vagyok fűzni hanem nem akarok sima fűzöset valami egyedibbet akarok készíteni! NEm vagyok apuci elkényesztetett kislánya... nagyon is jól nevelnek a szüleim! És nem akarok venni, mert ő fontos nekem és névnapjára többet érdemel egy bolti vacaknál! és a címben is ott van: Hogyan KÉSZÍTSEK

2012. márc. 26. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!