Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orosz, Jj-22-es légpuska...

Barbapapa kérdése:

Orosz, Jj-22-es légpuska csövén a bőrtömítést ki lehet cserélni házilag vagy forduljak fegyver javítóhoz?

Figyelt kérdés
Kb. 1/5 rész a bőrtömítésből kifordult a fészekből, ezért úgyszólván, semmi lő-ereje nincs.

2012. márc. 15. 11:49
 1/1 csakadani válasza:
Szia nekemis Jj22 esem van-Én nem tudom melyik bőrre gondolsz,mert a légdugatyúban is van a fegyvercsővégén is van.Nos gondolom arra ahová a töltényt teszed,én sima boltban kapható "folyékony gumira cseréltem mindent,kb 10szer jobb lett a fegyver,Remélem segitettem,Tehát fogod satuba beteszed vésővel kiszeded,zsírtalanít,foszfátoz,majd jöhet a gumi ,egy-két napszáradás,vagy hölégfúvóval máris használatra kész,vigyázz a fegyverek 99% ill, a Jj22 esnek a légtőmítése mindig megszokott tőrni,javaslonm ezt nézd meg,a ravaszt leszedve ,a többi csakart is szedd ki,majd űsd ki a csapszegeket amik a ravaszt tartják a többit nem kell,ott egy bereszelés tartja a rúgót,erősen forditsd meg,.Ekkor szabadon hozzáférsz a rúgóhoz.No és persze a dugatyúhoz,fegyverolajat nem javaslok ,se rozsdamaratót,mert ha ezteket használod erős füst jönn ki a fegyverből,jobb a zsír(gépzsír).Jó fegyszer szeretem,esetleg valaki tudja hány mm,csavar kell a felső célzóba ????Ami emeli a célzót!
2012. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!