Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Velemeny a Tizezer konycseppro...

Velemeny a Tizezer konycsepprol, Elizabeth Kim-tol? Engem nagyon megerintett, es meghatott. Hogyan lehetnek az emberek ilyen kegyetlenek, persze ez bizoyos zonten ertheto is, mivel mas kort eltek akkor.

Figyelt kérdés
velemeny
2012. márc. 17. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Örülök hogy valaki ezt megkérdezte. Hát én 15 vagyok, és én vagyok az utolsó aki ilyet mondana, de mégis megteszem: nem nekem való. Legyen elég annyi, hogy majdnem öngyilkos lettem amikor olvastam, pedig semmi baj nincs az életemmel. Olyan szinten pesszimista a könyv hangvétele, a halálról úgy álmodozik mint a szerelemről, begolyóztam tőle. Szörnyű ami a lánnyal történt, és nagyon sajnáltam, de személy szerint az írónő személyisége sem tetszett, tudom, hogy sok mindenen keresztül ment, szomorú, ahogy a férje bánt vele. De az szomorúbb hogy a lányával egyezséget köt, hogy mikor öli meg magát. A lányából is pesszimistát nevel, és ha vele megtörtént, azt várná az ember hogy mindent megtesz hogy a lánya boldog legyen. A felnőttkorától nem tetszik a könyv, előtte a vallásos szülők és a koreai történetek nagyon megérintettek, még Amerika, a szabadság hazája is lehet börtön. Bocsi ha zavaros, ja és nem olvastam végig a könyvet, az utolsó pár oldal (20-80 közötti, nem emlékszem) már csak a halál utáni vágyról szól. És ez nem fér az én életképembe :)
2012. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!