Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hasprést csinálok minden...

Patrik98helo kérdése:

Hasprést csinálok minden nap.5x30-at. Hány nap/hónap kell ahhoz, hogy kocka hasam legyen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 16:11
 1/6 dirtboy ***** válasza:

akár az is lehet hogy soha nem is lesz ugyan is ahhoz hogy kockás hasad legyen a testzsír%odat kell csökkenteni amihez a hasprés alkalmatlan.

kockás has receptje:

szálkásító diéta

aerob mozgás pl.heti 3-4x50perc futás,pulzus szám 130 körül legyen.

12%testzsírtól már kezd látszódni majd.

2012. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lol.. nem fog összejönni
2012. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyantól kértem választ, aki tud normálisan beszélni! Amúgy 2. kommentelő, már elolvastam, és írtam is, de azóta nem válaszoltál...
2012. márc. 18. 10:35
 4/6 A kérdező kommentje:
dirtboy, köszönöm :) és mit ajánlasz diétának?
2012. márc. 18. 10:35
 5/6 dirtboy ***** válasza:

diétának nem konkrét kajákat kaja menyiségeket érts.

persze majd kellenek a számolások később.

a lényeg hogy szálkásító diéta úgy néz ki hogy magas 2,5-3g/tskg protein kell naponta és fokozatosan alacsonyodó mennyiségű ch /szénhidrát/.

indulj kb.4g/tskg ról és vidd le pár hét alatt 2re.

telítetlen zsírsav kell ilyenkor is pl.lenmagolaj.

vitaminból sokat fogyasz.

cukrokat kerüld ilyenkor.

hogy ezek a menyiségek meglegyenek na ahhoz kell össze írni hogy miből mennyi kell.

lehetőleg minőségi kaját egyél és abból állítsd össze a megfelelő mennyiségű protein és ch-t.


heti 3-4x50perc aerob menjen,és izom védelemre nem ártana minimum saját testsúlyos edzés sem heti pár alkalommal.

2012. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lefogyni le tudok, mert focizok és abban sok a futás + boxolok is. Sok tejet iszok és lehetőleg száraz kalácsokat eszek. A zsíros ételeket kerülöm. (ha fekszek látszódanak a kockák, de ha állok akkor már nem). Futni is szoktam heti 2-3x 30 percet.
2012. márc. 20. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!