Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen önvédelmi fegyvert vegyek?

Milyen önvédelmi fegyvert vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanság a lakhelyemen rengeteg betörés van...jan1.óta több mint 250...hogy is fogalmazzak, a drága c típusú állampolgáraink..édesanyámmal ketten élünk egy eléggé nagy udvarú házban, így elhatároztam, hogy veszek egy önvédelmi fegyvert. Mindenképpen gumilövedékesre gondoltam,[valami erősre] és fontos lenne , hogy 25-30 méterre kihordjon..

Tehát az érdekelne , hogy melyik az a gumilövedékes fegyver aminek nagy a hatótávolsága , és nem kerül 100ezrekbe..olyan ~40-45ezer forintig.

Milyet ajánlotok?



2012. márc. 18. 00:55
 1/5 anonim válasza:
Vegyél kutyát:D Azoktól félnek a c típusúk.
2012. márc. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél 1 Tomahawkot ! Közelre is jo és jól lehet vele dobni is..
2012. márc. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:
100%

az kemény lenne ha 25-30méterről lövöldöznéd a betörőt,nem biztos hogy eltalálnád.

onesta elég erős 100J-os,18mmes gumis.


kutyát én is ajánlanék,és ha netán nem sikerülne a gumissal eltalálni és még fenn áll a veszély akkor jól jönne egy gázpisztoly.

de ez már elég extrém eset lenne.

saját portádon viperát is tarthatsz arra ESP 21 de inkább 26collos edzett acél viperát ajánlanék.

és mivel nagy a portád ezért egy jó lámpára is szükséged lesz hogy északa szét tudj nézni ha zajt halassz.

erre a célra police 100W zoom cree ledes lámpát ajánlok.

300m re vígan elvilágít,fényereje 500lumen,brutális fénye van és kis méretű.

ilyen: [link]

2012. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovpet ***** válasza:

30 méteren mennyi maradhat a 100J-ból? :)

Másrészt szerinted megállna a jogos védelem ilyen távból?

Felejtős.


Vegyél mondjuk Omertát (ha kapsz...), de a (mondjuk) 10m feletti lövéseket felejtsd el.


Szerintem beszéljétek meg a szomszédokkal, hogy ha gáz van, akkor riasztjátok egymást. Ez sokkal többet érne, mint egyénileg fegyverkezni (bár az sem elkerülhető).

2012. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne gumisat vegyél! Igazit! Például GrandPower k100-at!!!
2013. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!