Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a 2012-világvégében,2020?

Hisztek a 2012-világvégében,2020?

Figyelt kérdés
szerintettek lesz ? igaz 2000.be is azt josolták hogy világ vége lesz de nem volt.de ezúttal téleg világ vége lesz?talán napkötirés jégkorszak?ja és még 1 kérédés:szerintetttek milyen fejlet lesz a világ 2020 ban? lesz repülő kocsi talán repulo bicigli? talán ha leontelek pl kolával akkor az lepereg rolad vagy mi?erről is irjatok pls:)köszi
2012. márc. 18. 20:36
 1/5 cathilina ***** válasza:
Persze hogy lesz világvége, én a zombi apokalipszisben hiszek.
2012. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D én világvégében se hiszek:D
2012. márc. 18. 20:42
 3/5 cathilina ***** válasza:
Remélem, lesz alkalmam harcolni velük és nem fertőződöm meg rögtön :)
2012. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre két "nagyon okos" válaszadó fajta létezik, ahogy eddig láttam (nyílván én sem vagyok tökéletes). Az eggyik aki valóban komolyan veszi ezt az irdatlat ökörséget, mintha egy 5 éves óvodás lenne aki fél a mumustól a sötétben de annak rest utánna nézni valójában mi ennek a hiresztelésnek az alapja.

A másik a kocsmastílusu agyonművelt: "höhö há ha lesz akkor jól leiszom magam azé előtte" vagy "hö ez baromság".

Az igazság az hogy az egész a maja naptáron alapul, mely állítólag a mi Gergely naptárunknál is pontosabb. A maja naptár egy 2000 ezer éves ciklus végét jelzi (tehát már több ilyen "világvége" is volt) de NEM VILÁGVÉGÉT. Az asztrológusok emlegetik többek között a vízöntő korszakának eljövetelét és még sokan sok mindent csatolnak hozzá, de a lényege hogy eggyik korszakból átlépünk a másikba. Hogy ennek mi lesz a jelentősége nem tudni, de világvége nem lesz. Dióhéjban ennyit és érdemes lenne a debil, paranoiás amcsi katasztrófa filmek helyett inkább ezeknek tudományosan utánna néznie mindenkinek.

2012. ápr. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Világjárvány lett, gyerekek!
2020. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!