Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van mostanában a Tóth...

Mi van mostanában a Tóth Lüszivel? Nem lesz már énekes? Sehol nem fog többé szerepelni?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvencem volt a Megasztárban,csak miatta néztem.Bosszant hogy az emberek nemtelen támadásai miatt valószínűleg nem láthatom/hallhatom többet.
2012. márc. 19. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Megasztárban még nekem is tetszett, de ez.. pfff


http://www.youtube.com/watch?v=fSvm3pC5rbY


Egyébként nem tudom mi van vele, de sztem jobb ha abbahagyja az éneklést (ha még nem tette), mert egyre rosszabb.

2012. márc. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem láthatod/hallhatod többet, mert egy tehetségtelen, elkényeztetett kis tinimajom, akinek köze nincs a zenéhez. Ilyenből meg van elég bőven. :D Amúgy nem te vagy, Lüszi? Csak mert eléggé elképzelhetetlen, hogy önmagadon kívül bárkit is érdekelj még... :D
2012. márc. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az biztos nem igaz hogy köze sincs a zenéhez mert úgy hallottam művészeti suliba jár és zongora szakos.Az pedig nem rajta múlott szerintem hogy ilyen lett az a klipp,a dalt sem ő találta ki az biztos.Újabb számai is voltak azóta és azok már jobbak.Viszont egy ideje semmit nem hallani róla,sajnálom mert sokkal rosszabbakból csinálnak manapság celebeket,mégsem támadják őket olyan kegyetlenül ahogy azzal a szegény lánnyal tették.
2012. márc. 19. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!