Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne leszoknom a káromkodásról? 13 éves lány vagyok és elég mocskos szájú. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval az egész tavaly kezdődött, amikor még kis 12 éves voltam. Egy nagyon rossz társaságba "Bandába" keveredtem, többnyire 15-17 éves bukott rapper srácok és discos csajokkal körülvéve...cigztek és én is elszívtam néhányat. Átvettem tőlük a szokásaikat, a csúnya beszédet és tavaly még nagyon élveztem ezt a társaságot mert az életemben végre volt valami izgalom. Ahogy minden este vagy késő délután graffitikkel teli falak mellett sétáltunk a lakótelepen, ez annyira jó volt....szerintetek érdemes lenne leszoknom erről? Megkedveltem ezeket az embereket akik ebben a "bandában" vannak és nagyon hiányoznának, szóval én nem akarok elválni tőlük....csak tippeket kérnék hogy anélkül hogy elválnék tőlük hogy szokhatnék le a csúnya beszédről?

2012. márc. 19. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
énis ugyan ilyen vagyok :D ugyan úgy énis káromkodok 13 éves lány létemre. de én már kezdek leszokni róla. vagyis oda figyelek hogy ne mniden szavam az legyen hogy g*ci,b*zdmeg,k*rva. és már tök jól haladok :D
2012. márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor van esély h megjavuljak... :D
2012. márc. 19. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, amíg velük lógsz, de kellő odafigyeléssel lehet javulni valamelyest.
2012. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nekem már 8évesen minden 2. szavam a b+ volt, bár én fiú vagyok.
2012. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és most hány éves vagy? :D
2012. márc. 25. 17:09
 6/6 anonim válasza:
én is 13om vagyok és elég mocskos szájú mint te.. én probálok odafigyelni rá .. szval társaságban családi körben tanárok előtt próbálok nem úgy beszélni de a haveroknál mocskos a beszédem
2012. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!