Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az "barátaim" kicikiznek a...

Az "barátaim" kicikiznek a hátam mögött. Undorító dolgokat mondanak rólam. Mit tegyek? :- (

Figyelt kérdés
Ma az egyik barátnőm odajött hozzám, hogy valamit el kell mondania, és rosszul érzi magát, mert titkolózott. Elmesélte, hogy a többi osztálytársam állandóan ocsmányságokat mond rólam, persze a hátam mögött. Minden alkalmat kihasználnak egyesek, hogy cikizhessenek; a szülinapi bulikon, az öltözőben, suli után... Undorító dolgokat hordanak össze, utálkoznak, pedig nem adtam rá okot... Békés típus vagyok, utálom a veszekedéseket, és csak akkor kerülök konfliktusba, ha az emberek ténylegesen okot adnak rá. Tudjátok mi a legrosszabb? Hogy olyanok gúnyolnak ki, akik eddig a "barátaim" voltak, legalábbis annak hittem őket. Kritizálják azl kinézetemet, az öltözködésemet, mindent... A lány, akitől ezt megtudnam, próbált védeni, de a többiek kiröhögték és inkább őt is leszólták. Ezek a patkányok meg előttem persze jópofiznak, hogy "jaj milyen jófej vagyok"... Azt hiszem, ez már a bunkóság netovábbja. Azt vettem észre amúgy, hogy az osztályunkban senki sem tudja, mi a barátság, csak 1-2 ember. Szomorú vagyok, és magamban megesküdtem, hogy bosszút állok. De hogyan? :( Mit reagáljak erre? Most is majdnem sírok. Nem csak azért, mert talán ebben a percben is kibeszélnek, hanem mert ezt olyanok teszik, akikről eddig azt hittem, a barátaim. Segítsetek kérlek!
2012. márc. 19. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rd le őket és ne foglalkozz velük, ez a legjobb "bosszú"! :)
2012. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hanyadik osztályba jársz?Mert általános iskolában ez előfordul.én megszakítanám velük a kapcsolatot,nem is állnék velük szóba,egy mukkot sem szólnék hozzájuk,mert az ilyenek nem a barátaid.Azt meg hogy miket mondanak,egyik füleden be,másikon ki.A barátaid véleménye számít,de az övék nem,éppen ezért,amit mondanak rólad azt sem kell magadra venni.Ők nem barátok.
2012. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha hozzád szólnak vágj vissza,mondd nekik.


Egyik fülem sós,másik fülem paprikás,nem hallom hogy mit dumálsz.


Hátha észreveszik magukat.

2012. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetris ***** válasza:
100%

Sajnos a lányok már csak ilyenek! Attól érzik jól magukat, hogyha valakit jól kibeszélhetnek a háta mögött. Nem tudsz ezzel igazán semmit se tenni. Próbálj erről az egészről tudomást se venni, aztán majd egy idő után leszállnak rólad, meglátod.

Nem a te hibád. Ilyenek vagyunk, mi nők. Sajnos.

2012. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
es NE AKARJ BOSSZUT ALLNI RAJTUK...ez egy eleg rossz hozzaallas
2012. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak annyira, de annyira alattomosak! Ezért akartam bosszút állni. Szemtől szemben pedig megy a nyalizás, a hátam mögött meg... Idióták.

Köszönöm a tanácsokat! Holnap, ha bemegyek a suliba esetleg szóvá tegyem a dolgot az érintettekkel? Vagy ez nem jó megoldás?

2012. márc. 19. 16:44
 7/8 tetris ***** válasza:
Ha látják, hogy fel tudnak bosszantani, annál jobban fogják csinálni. Egyszerúen ne vegyél tudomást róluk, és majd abbahagyják. Illetve majd kiszemelnek valaki mást. Nyugalom, türelem, béke. Ne csinálj semmit. Tanulj!
2012. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ilyenek vagyunk, mi nők. Sajnos."


Te pl nem, hiszen jószándékkal segítesz a kérdezőnek. Meg még egy jópáran. :)

2012. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!