Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lephetném meg barátnőmet...

Mivel lephetném meg barátnőmet 18. szülinapja alkalmából?

Figyelt kérdés

Hello!


Segítséget szeretnék kérni, mivel tudnám meglepni 18. szülinapja alkalmából a barátnőmet. Lassan másfél hónapja volt az egy éves együttlétünk, arra kapott tőlem jó sok gyöngyállatkát, aminek nagyon örült, most viszont nem tudom mivel lephetném meg.

Sajnos anyagi helyzetem nem túl jó, ezért max 5-10 ezret tudnék rászánni. Valami kézműves dologra gondoltam, azt mindig szereti. Illetve mivel jól kiismerem magam a konyhában, még egy tortára vagy valami más édességre gondoltam.


Ti mit ajánlanátok, mit tudnék csinálni neki, illetve volna-e vmi recept ötletetek?


Szerintem bárminek örülne, amit magam kézzel csinálnék, + bármit megeszik, csak ne nagyon legyen krémes.


Előre is köszönöm a segítséget.


2012. márc. 19. 17:44
 1/4 anonim válasza:
Szerintem legyen egy kis torta amit szerethet és vegyél neki valami szép kis ékszert vagy amit szeret annak örülni fog biztosan csak tudd mit szeret :D
2012. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De aranyooos vagy! :) Mi is egy éve vagyunk együtt a barátommal, de tavaly a névnapomkor nem köszöntött fel, idén meg a 20. szülinapomon...

szóval már te magad is egy nagy ajándék vagy neki :D Esetleg egy közös kirándulás, wellness hétvége? Kiskutya?:D

a tortára annyit hogy szerintem egy szív alakú torta nagyon jó lenne :D

2012. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az jó, van szív alakú tortaformám.


Sajna a barátnőm mindenféle szőr és atka allergiás, szóval nem szeretném megölni :) Évfordulónkra kapott 1 gyöngyökből csinált nyakláncot, annak is örült csak elszakadt, akkor lehet most ilyen csomózott (szövet) ékszert csinálok neki, hátha bejön :D


Köszönöm a segítséget.

2012. márc. 19. 22:06
 4/4 anonim válasza:
Keféld meg végre, de úgy istenigazából! Ennél szebb ajándék nem is kellene egy nőnek!
2012. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!