Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan alakult...

LittleCat25 kérdése:

Szerintetek hogyan alakult volna a jelenünk, ha István helyett Koppány győz?

Figyelt kérdés

2012. márc. 19. 20:01
 1/4 M.Kata válasza:
Hát ez egy jó kérdés xD de ez hogy jutott eszedbe? :D
2012. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
István a király rockoperát hallgatok most, és egyszerűen megfordult a fejemben :) Nem tudom megunni, nagyon szeretem.
2012. márc. 19. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h sok különbség lenne. Így is mindig szálka voltunk Európa szemében, akkor legfeljebb még egy magyarázatuk lett volna rá. Mégis megmaradtunk itt több mint 1100 éve, sztem akkor is ugyanúgy megmaradtunk volna.
2012. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Megmaradt volna a vallásunk, az írásunk, a hagyományaink. István egy vérszomjas, elvakult p. volt. Meg lehetett volna oldani, hogy nem írtja tűzzeel-vassal azokat, akik nem keresztények, és szép lassan áttérnek az emberek, akik akarnak. De hát az egyistenhitek semmiféle mást nem tűrnek meg maguk körül.
2012. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!