Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Média órára filmet kell...

Média órára filmet kell csinálnunk. Maximum 5 perces legyen. A címe adott: A titkos ajtó. Szerintetek mit lehet ebből kihozni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy csapó ajtó a semmi közepén. Vagy átjáró a túlvilágra. Egy lány és egy fiú szerelme akik egy titkkos helyen tudnak csak együtt lenni mert titkolják kapcsolatukat...

légy kreatív 1000 gondolat futott át a fejemem... De nem muszáj ajtónak magának titkosnak lennie. ha érted hogy értem :d pl ma az ajtó adott és mindenki elmegy naponta legalább 100000 ember mellette és senkise tudja miiért van ott mi lehet mögötte de nem is foglalkoznak vele csak tudomásul veszik, hogy van a létezését majd lesz egy kisgyerek aki feltárja a titkot... pl

2012. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd le nekem is hogy döntesz :D már érdekel a sztori annyi minden van a fejemben :D
2012. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:

Talán lehetne arról valamit forgatni, hogy a gyóntatófülke ajtaja mögött mi lehet. Bemegy az ipse gondterhelten, és kijön fellélegezve, lám az Úr megbocsájtott.

Vagy lehetne viccesre is venni a dolgot, és egy WC ajtó körüli jövés-menést filmre venni. Arcok előtte, és utána. Bemegy feszülten, kijön vigyorogva.

A áruházak női próbafülkéi is sok vicces helyzetet teremthetnek. Például bemegy valaki, becsukja az ajtót, kívülről látni, hogy szexi fehérneműt próbál. Aztán kijön egy bányarém.

De az állatvilágból is lehet jó kis filmet forgatni. Ahogy kikel egy kiscsibe a tojásból,vagy megszületik egy kisgyerek, vagyis ahogy megnyílik az a bizonyos ajtó a világra.

De egy műtő ajtaja is olyan titokzatos lehet egy laikus számára. Ki-be mászkálnak mindenféle orvosféleségek, tolják be a betegeket, mindenféle műszerek csipogása hallatszik ,eszközök csörömpölnek, latin szavak, miközben a várakozó, idegeskedő hozzátartozók lesik a titokzatos ajtót, ami mögé nem mehetnek be.

Aztán ott van a menyország kapuja. A pokol kapuja.

Na, ennyi ötletem volt. Csá!

2012. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm!

Nagyon sok jó ötlet. Az átjáró a túlvilágra, a lány és a fiú szerelme nagyon jó. Köszönöm Sz.Viktor!

A wc ajtós is nagyon tetszik! Köszi tetris! :D


Április elején forgatjuk a filmet. Ha jól sikerül fenn lesz majd youtube-on. Sz. Viktor akkor elküldöm üzenetbe a linket.:)

2012. márc. 20. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Én várom :P
2012. márc. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
légyszi nekem is küldd el a linket! ;)
2013. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!