Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az "dögös" vagy...

Szerintetek az "dögös" vagy "jó", hogy ha a fiú/férfi borotválja kezét, lábát?

Figyelt kérdés
Osztálytársaim már állandóan szivatnak érte, mert szőrös a lábam.....eddig úgy voltam vele, hogy teljesen normális...de nem tudom, lehet igazuk van...

2012. márc. 20. 20:33
 1/3 BGergo12 válasza:
Ne hülyéskedj ember! Az osztálytársaid (és nem kérek bocsánatot érte) azon kívül, hogy nyámnyila bzk, tahó p*rasztok is. Legalább neked legyen egy kis eszed! Undorítóan néz ki szerintem, egyszerűen szánalmas, hogy kik nevezik magukat férfinak, de egyáltalán embernek. Ennyi bz mellett nem csoda, hogy csökken a születésszám. KÉRLEK, legyen egy kis eszed és ilyen meg se forduljon a fejedben!
2012. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Dehogyis. Max ha olyan csubakka, mint egy volt tanárom, de akkor is csak ritkítsa.
2012. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet,engem is állandóan ezzel szívattak,mondjuk én tényleg nagyon korán és intenzíven szőrösödtem.
2012. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!