Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt a jó idő, hova a pénztárcát?

BGergo12 kérdése:

Itt a jó idő, hova a pénztárcát?

Figyelt kérdés
Otthon hagyom a kabátom aminek a belső zsebébe ment a pénztárca másikba laposüveg (nem, nem vagyok alkesz, csak stílusból magamnál hordom,meg néha jól jön) és a farzsebek így is tele voltak (lakáskulcs, telefon, zsepi, pendrive). Hova tegyem ezentúl a pénztárcát, még ha a laposüvegről le is kell mondanom. Van valami stílusos oldaltáska erre? Ha van és tudtok mutatni, akkor szólnék, hogy nem vagyok "mai" gyerek, tehát semmi csilli-villi cucc, sima barna vagy fekete bőr! Köszi a válaszokat!
2012. márc. 20. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Övtáska.
2012. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, feltétlenül kell, hogy a pendrive-od mindig nálad legyen?


nekem egyébként pénztárcám sincs, az igazolványtokba rakom a papírpénzt és általában farmerek zsebénél van egy második kisebb zseb, oda rakom az aprót. még soha nem hagytam el pénzt ebből semmilyen probléma nem volt.


régebben volt pénztárcám, akkor általában pénztárca + diák volt egyik zsebben, kulcs + teló másikban.

2012. márc. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát amíg iskola van addig nálam kéne lennie a pendrivenak. A farmerzsebbe pénztárcával az a bajom, hogy amíg nem laza rövidnacikat hordunk, addig esély van arra, hogy a farmerzsebben megaszalódik, meggyűrődik a pénztárca. Nemrég kaptam szülinapomra, rendes bőr meg minden, és szeretném normális helyen tartani. Az övtáskát még meggondolom, rajtam kicsit furán állt tavaly is:D Köszi a válaszokat!
2012. márc. 21. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!