Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az interneten miért nem...

Az interneten miért nem képesek normálisan írni az emberek?

Figyelt kérdés
Például ilyenekre gondolok: "meg eszem a kenyret" az igekötőt egybe kell írni, meg pl. "naon jó,haj rá". Amcsik ennél szebben írnak és azért idegesít ez a ronda írásmodor, mert én 15 évesen így tudok írni, ahogyan látszik, nem pedig minden második szavam helyesírási hiba.
2012. márc. 22. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

1. "Sietnek."

2. "Sötét van, nem látni a billentyűzetet."

3. "Itt úgy sem az számít."

4. "A billentyűzet már nem működik rendesen."

....


Engem is nagyon fel tud bosszantani, de ha belegondolsz, ez csak nekik árt, mert majd a szavak berögzülnek a rossz helyesírással, és esetleg majd egy hivatalos iratban/ érettségin/ egyéb helyen úgy fogják leírni.

2012. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cathilina ***** válasza:
Nálam is sötét van, ráadásul a vessző csak erős félperces préselés után működik, mégis próbálok helyesen írni. Engem nem is az elgépelések zavarnak igazán, hanem az, amikor egyértelműen rosszul is akarták leírni. Persze ha egy "Grammar Nazi is here!"-felkiáltással kijavítod, rögtön te vagy a szemét.
2012. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 johness válasza:
Ilyenek az emberek ma már.De főleg szerintem a fiatalok irnak igy.. Én is 14 vagyok de én megpróbálok magyarul beszélni..
2012. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!