Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a herkenytű burger titkos...

Mi a herkenytű burger titkos receptje?

Figyelt kérdés

2012. márc. 23. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag Rák úr és Spongya Bob ismeri a fenséges herkentyűburger titkos receptjét.Ha a receptről kérdezik,Spongyabob így felel:"A recept a Rozsdás Rákolló tulajdona,azt megvitatni akár részleteiben,akár egészében tilos mással.Minden jog fenntartva!A recept sokszorosítását tiltja a törvény. :DDDDD
2012. márc. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

De ilyet is találtam XDDD


A Rozsdás Rákolló legsikeresebb étele, a herkentyűburger. Ez egy titkos recept alapján készül, amit Rák úr egy palackban tart bezárva, egy cetlin.

A recept valójában ez:

▪ Puffancs

▪ Herkentyű

▪ Ketchup

▪ Mustár

▪ Sajt

▪ Uborka

▪ Saláta

▪ Paradicsom

▪ Hagyma

▪ Puffancs

2012. márc. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
99%

Ejnye, 2. válaszoló! Nem jöttél rá, hogy a kérdező Plankton itt próbálkozik a receptet megszerezni?


Ha megszerzi, akkor tönkre megy a Rozsdás Rákolló Rák úr majd menekülhet az öngyilkosságba, mert nem lesz pénze...


(amúgy a titkos recept azért titkos, mert titkos és nem szabad senkinek kiadni!)

2012. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ma tudtam meg, hogy Tintás Tunyacsáp is tudja a receptet!!!!!!!
2017. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én tudom!!! Hínáros puffancs,rákhúspogácsa utánzat,sajt,tengeri Ketchup,tengeri mustár,tengeri fejessaláta,tengeri paradicsom,tengeri savanyúság,tengeri hagyma,2 csapott teáskanál zeller,2 csapott teáskanál hagyma,4-6 kanál növényiolaj,1 teáskanáll kakukkfű,2 tojás,1 fagyasztott rákpogácsautánzat,4 csésze fűszerezett kenyérmorzsa,1 kanál mustár,1 kanál majonéz plussz még egy kicsi a szószhoz,só,bors izlés szerint,ketchup a szószhoz

Üdv.: Spongyabob

Ui.: Hihihihi

2018. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rész amikor Spongyabob elfelejti a receptet,na akkor amikor a végén ujra megtanulja akkor hangosan kimondja a sorrendet....
2019. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
De a húspogácsa recept az a titkos. Nem a teljes burger. :)
2019. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 betonszabó válasza:

Én már kb 2003-tol tudom mi a titkos recept, akkoriban volt egy részben amiben kiderül a titok .

És tudjátok miért nem derülhet ki, mi a titkos recept!!!

Mert káosz és tragédia sorozatát indítana be !!!

Mert a titkos recept az nem más mint Plankton !!!!!

És ezért nem derülhet ki soha hogy tőle finom a herkenytyű burger és hogy ízletes a többi hal számára , mert ügye régen Rákúr és Plankton barátok voltak majd ellenségek lettek de Rákúr vigyázza a titkot hogy ne derüljön ki .

2021. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De most tényleg úgy van, utolsó?
2022. márc. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!