Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan keressek munkát?

Hogyan keressek munkát?

Figyelt kérdés
Nagyon régen dolgoztam utoljára. Akkor még könnyű volt munkát keresni. Bementem, megkérdeztem van-e munka. Ezt most is lehet így csinálni? Élelmiszer üzletbe szeretnék menni, de a net-en hiába keresek. Megtehetem, hogy bemegyek egy üzletbe személyesen, és megkérdezem a vezetőtől, hogy van-e munka? Vagy előbb telefonáljak, és egyeztessek? Egyszerűen nem tudom, hogyan induljak neki az álláskeresésnek.
2012. márc. 23. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Édesapám úgy csinálta járt kellt a városba és ahol látta, hogy megfelelő, számára elvégezhető munka van dobott egy önéletrajzot a biztonsági őrnek vagy a vezetőnek, leadta a telszámát.... 3 nap múlva volt munkája..

És igen érdemes személyesen is bemenni... nem fognak leszúrni érte... ruha boltba is élelmiszerbe is... bár ahol nincs jelen vezető ott inkább telefonálj... de érdeklődhetsz is nyugodtan személyesen! Nálunk a melóhelyen is sokszor van, hogy a biztőrnél van egy csomó önéletrajz amit aznap hoztak be... ha van munka megnézik és kiválasztják az oda legmegfelelőbbet!

2012. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Simán bemehetsz, viszel önéletrajzot és ha nincs is meló, akkor leadod, ha később esetleg lenne.
2012. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neten is lehet, a nagyobb üzletláncok honlapjain fent vannak az állásajánlatok. Kisboltok is szoktak hirdetni, csak egyéb helyeken. Pl. a munkaügyi honlapján.
2012. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

neten keresztül próbálkoztam a nagyobb üzletekkel, mert olyan helyre szeretnék elhelyezkedni, mint pl Tesco, Penny. a baj ezzel csak az, hogy én kelet-magyarországon élek, és erre nem nagyon hirdetnek állást. pesten meg nyugat-magyarországon lenne több.

2012. márc. 24. 08:18
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt minden nap vannak újak, hátha hirdetnek a környékeden is valamit.

2012. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!