Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a 15-...

Miért van az hogy a 15- valahány évesekig vagy még hamarabb el kell menni cigizni inni meg berúgni?

Figyelt kérdés
Mit mondjak azoknak akik vagánykodnak hogy tegnap berúgtak? miért gázak azok akik ilyet nem csinálnak? miért olyan menő ez? szerintem nem az....:)te hány éves vagy és miket csinálsz péntek esténként?

2012. márc. 24. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem sem menő.

Nem kell velük foglalkozni, sokszor csak a szájuk nagy, ha meg mégsem, akkor az az ő szegénységi bizonyítványuk.


Péntek este: tanulás ha annyi az anyag, baráti beszélgetés, alvás, könyv, zene, film, net stb


22

2012. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző, hát unalmas egy ember lehetsz...

Az igaz, hogy ilyen idősen nem kell ezeket csinálni hétvégenként. De ha kicsit nagyobb leszel simán elmehetsz. Én pl. 13 évesen szoktam rá a cigire, amit nagyon megbántam már azóta. Anno engem is belevittek a szarba... Régen nem éreztem így, de most már felnőtt fejjel elég szánalmas látni a sok 14 évest akik elbújva bagóznak az utcán.

2012. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy te nem mégy zülleni. Ők a barmok, nem te. Ők majd szépen szétszívják a fejüket és 25 évesen lecsúszott emberi roncsok lesznek, neked meg ott a lehetőség, hogy valami értelmeset csinálj és jó irányba kormányozd az életed.

Keresd a hasonszőrű embereket. Vannak akik nem szeretnek piálni, barátkozz velük, csináljatok értelmes dolgokat.

2012. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Off: reagálnék a 2. hozzászóló első mondatára


Nem tudsz semmit az életemről, hogy miért vagyok ilyen. Nem kezdem el bizonygatni, hogy ilyen meg ilyen vagyok, mert nincs értelme, azt hiszel amit akarsz.


Egy szerinted unalmas ember

2012. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! hát nem is foglalkozok annyira velük csak kicsit fura amikor a faluba a kb 7 barátnőmből 7 elment ugyanoda dohányozgatni meg inni és nekem elmesélik ....és úgy állítják be mintha milyen jó lett volna és ők hogy berúgtak...:)14/L vagyok ......szerintem majd 17 évesen ráérnének elkezdeni ilyeneket csinálni....az ő anyjuk se rúgott be másfél év alatt 9x.....mert a barátnőm 14 éves és másfél év alatt 9x rúgott be
2012. márc. 24. 16:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondom őszintén hogy 14 évesen ittam le magam úgy először hogy alig tudtam menni. Nem vagyok rá büszke.. de ha ez mentség akkor azért ütöttem ki magam ennyire mert a piák is ütötték egymást, nem azért mert sokat ittam.Aztán 14 évesen csináltattam meg a piercingemet is. Most 15 éves vagyok és mostanában minden nap elszívok 1-2 szál cigit, ha a barátaimmal vagyok. Eléggé drogos banda akikkel csak mostanában lettem jóba, de ettől függetlenül nem érzem magam "elzüllve". Csak most felütött egy pletyka hogy drogozok, de ez persze nem igaz:/
2012. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja és 15/L :)
2012. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ha most ez történne velem ..........hú..nem is tudom de biztos nem lennék rá büszke...de kit hogy neveltek..hol van piercinged? mert pl az nekem nagyon tetszik és azt pl meg is engednék de hogy igyak vagy ilyesmi azt már nem...
2012. márc. 28. 19:01
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "el kell menni"? Az életedbe azt csinálsz amit akarsz,s ez ugyanúgy érvényes arra is, aki cigizik vagy iszik vagy drogozik stb. Neked nincs jogod beleszólni a másik életébe, a másiknak sem a tiedbe. Szerintem amig nem b.aszogatnak, hogy te nem méssz velük, addig kussolj.Lehet majd eljön az idő amikor kifognak tagadni a baráti körükből csak azért, mert te nem ülsz le velük egyet sörözni.Sohasem tudod, mi fog történni.Lehet, hogy most azt mondod, hogy ne egy marha(azaz én) itt próbál leckéztetni, de lehet pár év múlva te fogod majd őket hívni egyet összeülni, beszélgetni és akkor más lesz a nézőpontod.

Én 16 éves vagyok és nem mondhatom, hogy nagy bulizós vagyok. Ha van valami haveromnál buli, arra megyek. Inni iszok, mértékkel és nem akármit.Cigizni nem igazán.

16/L

2012. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A köldökömbe van meg van még egy hélixem is. Ki mondta hogy nekem megengedi anya hogy igyak?! nem tud semmit..most olvastam vissza a válaszomat és azóta elég sokminden változott.. még a pletyka is igaz lett, de nem bántam meg semmit. Egyszer élünk:)
2012. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!