Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki lefordítaná nekem azt...

Valaki lefordítaná nekem azt a szöveget? Németet tanulok és érdekelne de a Google meg a Webfordító hülyeséget ír! Légyszi

Figyelt kérdés

Arthur Kipps (Daniel Radcliffe), a widowed lawyer whose grief has put his career in jeopardy, is sent to a remote village to sort out the affairs of a recently deceased eccentric. But upon his arrival, it soon becomes clear that everyone in the town is keeping a deadly secret. Although the townspeople try to keep Kipps from learning their tragic history, he soon discovers that the house belonging to his client is haunted by the ghost of a woman who is determined to find someone and something she lost… and no one, not even the children, are safe

from her vengeance.



2012. márc. 24. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Arthur Kipps (Daniel Radcliffe),egy megözvegyült ügyvéd akinek a szerencsétlensége a karrierjét kockáztatta, egy távoli magányos faluba küldenek , hogy megoldja egy nem rég elhunyt különc ügyét. Ám érkezésekor hamar kiderül, hogy a faluban mindenki sötét titkokat rejteget. Habár a falu lakossága próbálja visszatartani Keepst attól, hogy megtudja a tragikus történetüket, hamarosan rájön, hogy az ügyfele házát egy nő szelleme kísérti akinek célja, hogy megtaláljon valakit vagy valamit amit elhagyott...és senki még a gyerekek sincsenek biztonságban a bosszújától.
2012. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam még erről a filmről, de utánanéztem, és biztos meg fogom nézni.
2012. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó az előző fordítás, én néhány kifejezést írnék másképpen:

... "akinek a bánata a karrierjét veszélyeztette"..

"egy távoli faluba"... (nincs "magányos" szó a szövegben)

2012. márc. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

de van! a remote az pont azt jelenti, hogy távoli, magányos elhagyatott...

csak nem tudtam melyiket írjam inkább

2012. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!