Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy hercules motorom és...

Van egy hercules motorom és olyan mint egy babetta. szeretnék róla infókat ha vki tud vmit nem megy nagyon gyorsan már csak 25 - 30 km/h és ha új gyűrűket teszek rá akkor gyorsabb lesz?

Figyelt kérdés
ja a motor 1973 as de még full króm stb... jólvan tartva van egy baj amiért 1 éve nem indítottam be letört egy pöcök amit be kell húzni indításkor és úgy indul. Nekem csak annyi a bajom h simson/mz párti vagyok és ehhez a géphez nem nagyon értek sokat...
2012. márc. 25. 12:11
 1/1 anonim válasza:
Nem rossz motorok. Úgy is ismerheted, hogy Sachs Hercules. Magyarországon soha nem nagyon volt piaca, NSZK-ban gyártották. Alkatrészt németországból tudsz hozzá rendelni, vagy ugyan olyan típusu bontott motort veszel és abból átszerelsz használható dolgokat. Hány sebessége van a tiédnek, mert ha csak egy akkor nagyon nem fog menni 30-nál gyorsabban. A típus alapján elég jó szakirodalmat találsz hozzá németül a google-on
2012. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!