Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szüleid hogyan reagálnának...

A szüleid hogyan reagálnának arra ha kiköltöznél külföldre haragudnának, hogy öreg korukra egyedül hagyod őket?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Már kiskorom óta ezt mondogatom hogy külföldön fogok élni. Most külföldön élek. Különben sem azért szültek hogy legyen valaki aki pesztrálja őket öregkorukban, és nekem sem ez az életcélom...
2012. márc. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok külföldön, de diploma után tuti elmegyek.

Ki hogy reagált rá:


Anya: jön majd utánam és rendbetartja a házam :D mondom neki nem kell dolgoznia, rendbetartja azt majd a bejárónő


Apum barátnője: majd meglátogatunk, meg megy hozzád a lányom nyáron - végülis megvagyunk


Unokatesóm: szintén a fiát akarja majd nyárra kiküldeni


Tehát vszeg szálloda leszek ha a családomon múlik.

Őszintén ha ott leszek engem még az se zavarna, ha minden héten más rokonért kell kimennem a reptérre.

2012. márc. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. vagyok ja már most se nagyon találkozunk.


apummal évi: 2-4 alkalom

anyummal régebben: hetente/2hetente 1*, mostanában hogy húgom hozzám költözött hetente kb. 4* találkozunk


meg én 13 éves koromtól nem laktam náluk - anyummal kb. 2,5 évet de azt se egyhuzamban, szóval nincs az a nagyon erős kötődés hogy nem bírnának elengedni vagy vica versa.


Azon se akadnának ki ha azt mondanám hogy holnap megyek Londonba fél évre.

2012. márc. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!