Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Karbon Fólia! Meglehet oldani...

Bandita66 kérdése:

Karbon Fólia! Meglehet oldani hogy tükröződjön, műanyag szerű kinézete legyen?

Figyelt kérdés

Hogy lehet megoldani hgy igy tükrőződjön egy fólia,mivel lehetne lefújni vagy bekenni?Vagy ilyet nem lehet elérni?

Ilyet szeretnék elérni:


[link]


Eddig már próbáltam magasfényű lakk-kal(spray) de az nem nyert.



2012. márc. 26. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztosan el lehet érni, én lakkra gondolnék elsősorban.

Mit jelent a "nem nyert"?

A flakonos festékek marha könnyen alkalmazhatóak, de valahogy a hagyományos megoldások szebben szoktak kijönni. Főleg mert a flakonosban van mindenféle egyéb segédanyag is, így esélyesebb hogy kárt tesz a fóliában. Ráadásul megfelelő gyakorlat hiányában nagyon szép pöttyös felületet lehet elérni.

2012. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ilyen az enyém most :


[link]


Magas fényű lakkal lefújtam egy külön darabot de csak erősebb lett a fekete szín. De ott az első képen egész más,olyan mintha műanyag lenne, de biztos hgy nem az. Tuti van vmi másfajta lakk vagy viasz,wax vagyvmi ilyesmi cucc amitől ilyen lesz:S..

2012. márc. 27. 10:04
 3/3 anonim válasza:

az egy más fajta karbon fólia....vagyis inkább az egy sima matrica amire karbon mint van ráfestve

sokkal olcsóbb és sokkal gagyibban is néz ki mint a te karbon fóliád..

2012. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!