Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek neki az érettségi...

Hogy kezdjek neki az érettségi tanulásnak?

Figyelt kérdés
Kicsit több, mint 1 hónap és érettségi. Nem túlzok, ha azt mondom, hogy még semmit sem tanultam (de a 4 év alatt is keveset). Azt sem tudom, hogy kezdjek hozzá. Egyre jobban félek. Ti sokat tanultatok? Nehéz egyáltalán?
2012. márc. 26. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem másfél hónapom volt, de lényegében kevesebb, mint egy hetet tanultam összességében. Először kidolgoztam minden tételt, közben megmaradtak nagyjából a dolgok a fejemben. Ha valamit mástól kaptam, azt is átolvastam.

Nagyon paráztam, aztán így utólag simán bevállalnám még egyszer. Mondjuk nagyon jófej tanáraink voltak. Töriből épp hogy nem buktam meg, erre négyes lett az érettségim. Matekból is sz*r voltam, de hármas simán meglett.

Forrásokban nagyon sok minden benne van, töriből térkép is stb. Németből olyan tételt húztam ki, amit nem is vettünk, így az egészet improvizálnom kellett, de nagyon jól sikerült.

Hát talán nem nagy tanács, de szerintem jobb, ha a tételeket te magad dolgozod ki, és esetleg baráttal közösen is tanulhattok.

2012. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most esett csak le, hogy először írásbeli lesz. XD

Annyit még hozzá, hogy írásbelire semmit sem tanultam.

2012. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne tanulj, én se tanultam mégis 4es lett
2012. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:D

Sokan mondják, hogy jajj az írásbelire semmit nem tanultam és tök jó lett. Kíváncsi lennék, hogy ez tényleg igaz-e. Ennyi zseni ember nem lehet a földön:D De gratulálok az érettségitekhez:)

2012. márc. 26. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Lényegében ha van józan paraszti eszed, akkor megbukni már nem fogsz.
2012. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!