Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elhelyezkedni...

Hogyan lehet elhelyezkedni pályakezdőként? Esetemben gépész diplomám van német nyelvismerettel, mindenhol tapasztalt embert keresnek akkor hol fogom megtanulni gyakorlatban a dolgokat? Ráadásul nem vagyok egy elveszett ember.

Figyelt kérdés
Írjatok minden vélemény érdekel!

2012. márc. 27. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem vezetői állásom van 24 évesen :) és full 0 tapasztalatom volt hozzá... elkezdtem valahol dolgozni persze szakmában és annyira jól sikerült a dolog, hogy 3 hónap után már középvezető lettem. Én speciel vegyész vagyok!

Hát figyelj csak van egy pár gépész ismerősöm akik elmentek operátoroknak gépkezelőnek és most gépen rajzolnak meg programokat nyomkodják és egész jó a fizetésük.. Szerintem ha nem vagy elveszett ember akkor nem írtál volna ide :D

Valahol elkell kezdeni.... ha kell lenn... én is a legcsicskább munkával kezdtem!

2012. márc. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

azért ha legközelebb kulcsszavakat kérnek, ne egy fél mondatot írj be:

"pályakezdőként elhelyezkedni gépész diplomával"


Hol végeztél gépész Zsolti?

2012. márc. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1.Jelentkezz a neten , adj be önéletrajzokat.

2.Keress fel ismerőket , barátokat hogy nem-e tudnak benyomni egy jó helyre.

2012. márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor neked bejött 24 évesen.:D

Grat hozzá!Igen kicsit elveszett vagyok kivitelezés terén.Hogyan jussak be olyan helyre, ahol megszerzem a tapasztalatot mint gépész.


A helyzet az hogy munkám van rosszul nem fizet,gépkezelő vagyok,de jelenlegi munkahelyemen nem fogok tudni előrébb haladni termelés részlege nálam merül ki...


Arra lennék kíváncsi hogy ha minden "oldalon" fent van az önéletrajzom folyamatosan pályázok(e-mail) mit lehet még tenni az ügy érdekében?


köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 28. 05:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget ez volt az első kérdésem legközelebb okosabb leszek.;)
2012. márc. 28. 05:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Debrecenben végeztem üzemeltető-karbantartó szakirányon.
2012. márc. 28. 05:50
 7/7 anonim válasza:

Szerintem végez el egy msc-t csak jobb nevű suliban.

Most őszintén amikor BME ről meg miskolcról kerülnek ki hardcore gépészek te mit kezdenél egy Debreceni gépésszel? Debrecen a bölcsészek helye...

2013. jan. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!