Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tölthetném le a the...

Honnan tölthetném le a the sims 3 -mat a teljes versiot ingyen és magyarul?

Figyelt kérdés
már sokszor probáltam letölteni de semmi.kérlek segitsetek.

2012. márc. 27. 12:21
 1/7 anonim válasza:

regisztrálsz egy torrent oldarla:beload

megkereed ezt:SIMS3 ALL IN ONE PORTABLE

én is ezt töltötteem le és magyar :::DDD

2012. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindent ugy csináltam ahogy irtad de azt irja ki hogy nincs találat.most mit csináljak?
2012. márc. 27. 17:00
 3/7 anonim válasza:

Megnyitod az internetet-beírod, hogy www.google.hu- majd a keresőbe (google), hogy The Sims3 multy vaagy Razor 1911(ezt ajánlom) És ki is adja! Gyerekek, ha már letöltitek és nem veszitek meg, tegyetek annyit érte, hogy magatok kerestek rá...nem hiszem el, hogy ez nem ment volna egyedül is.

(Bocs a stílusért, de egy kicsit már idegesít, hogy két naponta van egy ilyen kérdése....) Remélem segítettem, ha nem kérdezz megpróbálok segíteni.

2012. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LunaLovegood válasza:
ncore
2012. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen mindent ugy csináltam ahogy irtad le is töltöttem.de nem tudtam megnyitni..hát nem szarakodtam megvettem 15000ft volt.
2012. ápr. 14. 18:11
 6/7 A kérdező kommentje:
amugy köszi a válaszokat.
2012. ápr. 14. 18:13
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és rákerestem magam is csak nem találtam semmit.
2012. ápr. 14. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!