Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zenekarok miért nem arról...

Zenekarok miért nem arról számról csinálnak klippet, ami az album címe is?

Figyelt kérdés
Ugye minden albumba van egy szám, ami ugyanaz mint az album címe. Nos én még nem találkoztam olyannal, hogy ugyanabból a számból lett volna videóklipp készítve, ami az album címe is. Ez miért van?
2012. márc. 27. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
én talán 1-2 albummal találkoztam amibe van olyan szám ami az album cime is zenész létemre..a klipkészitésnek meg nem az a kikötése hogy az a szám legyen ami az album cime, hanem hogy jó legyen, mivel egy klip nem olcsó mulatság többekközt
2012. márc. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mit hallgatsz, de amiket én hallgatok, szinte mindbe van olyan szám, ami az album címe, no mind1. Gondoltam, hogy az volna a lényege, hogy jó szám legyen, de kíváncsi vagyok mások véleményére is. :) Köszi a választ.
2012. márc. 28. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!