Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Te fejedben is megfordult...

A Te fejedben is megfordult már, hogy többé nem válaszolsz semmilyen kérdésre itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyan esetekre, amikor egy teljesen szubjektív dologról kérik ki a véleményed, a vége meg az, hogy 0%-os a válaszod.:S

Pl.: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__279998-melyik..


2009. jún. 15. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Ó már nagyon sokszor:S

Átlagban itt az a nagy baj hogy nagyon sok az okoskodó ember,akik lepontoznak mindent ami nekik épp nem megfelelő:S

Múltkor egy lánynak akartam segíteni egyenlet megoldásban(hozzáteszem matek érettségivel)és lehurrogott egy két ember hogy ha nem értek hozzá akkor minek vagyok itt meg igy ugy amugy:(

Minden egyes kérdésnél van lepontozás,ha megnézed...még a leg alapabb kérdésnél is pontoznak le:(

Vannak olyan emberek itt akik segíteni akarnak és jót mondanak,mégis sokan lepontozzák őket teljesen alaptalanul:(

Megfordult már a fejemben h senkinek soha többé nem válaszolok,de hát látod..:) nekem ez nem megy :D

2009. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Igen.Föleg az ilyen válásos,gyerekelhelyezés gy.tartás ügyben...Mindig felmegy a pumpa,mert a sokadik válaszoló már csak vitatkozni tud a többi válaszadóval....

És ha leírom a véleményem nem tetszik....

2009. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
egyetértek
2009. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, valamit változtatni kéne ezen a pontozási rendszeren, mert ez így nem jó. :S

Csak azt nem tudom még, hogy mit.:D

2009. jún. 15. 09:59
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Volt már a kérdés, és született pár ötlet a pontozásra is.
2009. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Én ha érdekes a kérdés és sztem elfogadható a válaszom,akkor leírom.Néha kicsit idegesít,hogy egyáltalán nem pontoznak(ez akkor fordul elő,ha nincs mellette %-ék?),vagy 0%-ban értékelnek,de nem a pontokért teszem.Azt nem tudom megállni,hogy ne írjak,mert tetszik a honlap.El kell dönteni,hogy a toplistának írok,vagy a kérdezőnek. Lehet,hogy a válaszod a kérdezőnek 100%,a többiekkel meg ne törődj.Nyugodtan válaszolj, a hülyék ne érdekeljenek.
2009. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek az előttem szólókkal. Én is eldöntöttem már egyszer kétszer, hogy nem válszolok, mert a "nagy okosok" folyton lepontoznak....csak a bibi az volt, hogy a kérdésre a választ 100%-ban tudtam, mégis sok lepontozást kaptam. Mára már nem veszem fel, nem foglalkozom vele. Ha tudok srgíteni, válaszolok, és nem érdekel a sok tudálékos ember. :)
2009. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Csak a kérdezőnek volna szabad pontoznia,ő tudja igazán hasznos választ kapott-e.

Engem az szokott zavarni,mikor a (szerintem)hasznos válaszomra semmi reagálás nincs a kérdező részéről.

Nem várok hálálkodást sem,csak valami visszajelzést,hogy legalább elolvasta vagy valami.....

2009. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Azt én is utálom, mikor a kérdezőtől nincs visszajelzés. Olyankor mindig azt hiszem, hogy már nem is látogatja az oldalt... Meg azt sem szeretem, ha válaszolok, visszaír, hogy "dejó, megfogadom a tanácsodat", vagy valami, de pontot nem ad rá... Na nem mint ha a ranglista érdekelne, csak azért mégis, ha már van ez a lehetőség, használjuk rendesen.

Egyébként megfordult a fejemben, nem is egyszer, íme az egyik kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__226897-v..

2009. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Nahh hát itt is mindenki le van pontozva:D:D

Már kajak röhögök az egészen:D:D:D

Éppen az előbb válaszoltam egy kérdésre,ami teljesen igaz és hasznos válasz volt,mivel ismerem a helyet amiről kérdeztek:D

Erre volt egy baromi okoska emberke aki 100% ról lenyomott 84% ra

Na igen:D

Az igazságot nem lehet elfogadni:D

Elfogadhatatlan:D:D

2009. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!