Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? Éjszaka mikor...

Ben1207 kérdése:

Mi lehetett ez? Éjszaka mikor felébredtem azt vettem észre hogy semelyik test részemet nem birom mozgatni csak a szemem beszélni se tudtam.

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 13:45
 1/7 A kérdező kommentje:
jah és mintha valami nyomna lefelé
2012. márc. 29. 13:50
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem féléber állapotban voltál, amikor még nem voltál teljesen magadnál, de szerettél volna mozogni.

Felébredtél ebböl aztán?

Nekem többször volt ilyen. Igazából nehéz ébrenlét és álom között ekkor külömbséget tenni, de ez az álom egyik része még.

2012. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megvan a válasz sikerült megtalálni ezt úgy hívják hogy lidércnyomás [link]
2012. márc. 29. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

alvásparalízisnek hívják.


nekem is volt mát, fos.

fekete alakot láttál?

állítólag csak az agyunk hallucinálja de én nagyon beijedtem az egésztől...

2012. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jah fekete alakot láttam próbáltam elugrani onnan de nem ment mert semmim nem reagált
2012. márc. 29. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, de még nem képzelődtem semmit. De addig próbálkozom, míg meg nem bírok mozdulni.
2012. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem is van olyan hogy nem látok senkit, de ez általában akkor van mikor nincsen semmi fény a szobámban vagyis akkor nem látok senkit
2012. márc. 31. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!