Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Mod The Sims nevű oldalon...

A Mod The Sims nevű oldalon ez egy ilyen sims 3-ra letöltő egyedi tartalmak oldal regisztráltam az oldalra be is jelentkeztem de amikor akarok valamit letölteni a következőt írja ki amikor rákattintok a letöltésre: lent megtaláljátok mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nem találtam a cookie-kat! Nincs érvényes bejelentkezési MTS találtak. Felhívjuk figyelmét, hogy be kell jelentkezned MTS használni ezt a szervert. Ennek okai nem működik a következők: Ha be van jelentkezve, majd győződjön meg róla, hogy nem használ semmilyen cookie-blokkoló, mint a Norton Internet Security. Próbáld ki, amely lehetővé teszi "modthesims. Info" a biztonsági szoftver a cookie-kat. ELLENŐRIZZE már ketyegett az "Emlékezz rám" opciót, ha bejelentkezés Ha nem, akkor nem fogja tudni letölteni. Készítette getfile.?



előre is köszönöm a segytségek hogy hogyan kel megoldani :)



2012. márc. 31. 17:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!