Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mivel ütitek el az időt...

Ti mivel ütitek el az időt amikor nem bírtok aludni?

Figyelt kérdés
Már kb egy órája felébredtzem és nem bírok visszaaludni,pedig álmos vagyok.Olvasgattam egy picitr,de meguntam,elálmosodtam,leraktam a könyvet,azt hittem elalszok,de nem...Kibújtam és bekapcsoltam a gépet,hátha elálmosodok.

2012. ápr. 1. 02:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Netezek, halkan zenét hallgatok.
2012. ápr. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dettó...Te mit hallgatsz?
2012. ápr. 1. 02:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Pfuu te ezt a szitut én hogy utálom:D

Velem is sokszor előfordul, na meg az hogy kora este álmos vagyok aztán meg tök fitt leszek alvás felé közeledve, vagy úgy érzem hogy álmos vagyok megprobálok elaludni aztán mégse:)

2012. ápr. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Állj neki lábujjhegyen ütvefúrózni.
2012. ápr. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na igen,ez a tipikus éjszakai bagoly effektus...:) Reggel meg majd úgy kell összekanalaznom magam...


Jajj,Pista bácsi kérem,maga humorban nagyon ott van,de tetszik tudni,én nem nagyon bírom el az ütve-fúrót,és hát a szomszédok mit szólnának hozzá.:)

2012. ápr. 1. 03:54
 6/12 anonim ***** válasza:
én bézbózütővel ütöm el az időt. Pontosabban a lábait azt kiteszem a teraszra kicsit gondolkogyon má el, hagy aludjak már. Reggel meg vissza behozom.
2012. ápr. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Halkan matyizok :) Aztán elmegyek, s vele együtt az energiám is és elalszom... :)
2012. ápr. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Angry Birds Space telefonon játszva... :)
2012. ápr. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van 1 relaxációs módszer amivel elég hamar el lehet aludni, még ha nem is vagy álmos.
2012. ápr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

n bézbózütővel üt ezt az a mocskos gyerek mondta ugye?!xd


off után, én spec 3óra alatt alszok el. és ha felkelek és bekapcsol az agyam is 1 óra mig visszaalszok nagyonszar. csinálj matek feladatokat vagy menny futni. vmék nap 2kor mentem éjjel. vagy igyál 2 deci bort

2012. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!