Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alkalmas lennék a pék szakmára?

Alkalmas lennék a pék szakmára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném kérni az értelmes olvasókat, hogy CSAK ők válaszoljanak. Egyéb hülyeségekre nem vagyok kíváncsi. Idén érettségizek. Továbbtanulás céljából mindenképpen vendéglátós szakmára akartam menni. Cukrászat érdekelt a legjobban, de mivel laktózérzékeny vagyok, nem lehetek cukrász. Ezért maradtam a pék szakmánál, mivel elég hasonlóak. Én 150 cm vagyok és hát nem a legvékonyabbak közé tartozom, de kövérnek sem mondanám magamat. Mondjuk egy 20kg-ot kisebb-nagyobb nehézségekkel, de fel bírtam emelni meggyszedésnél :D Sok helyen utánanézem, vannak, akik szidják a szakmát, vannak, akinek tetszik. A kérdés adott, nagyon várom a válaszokat! Remélem kapok értelmeseket is.

2012. ápr. 1. 10:19
 1/3 anonim válasza:

Ha nagyon akarod eléred a célod...

Miért ne lennél alkalmas? A magasság nem számít.

Gyenge vagy? Akkor ne a gép előtt ülj,

kezdj el edzeni otthon, kicsibe aztán fokozatosan

keményíts be;) Aztán ha összejön valami jót dobj össze a Papának :D

2012. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, most megnyugtattál :))
2012. ápr. 2. 18:24
 3/3 anonim válasza:
IGen,nem a magasság a fontos,és nemis az izom hanem az akarat és a szívósság. A pékséget megkell szokni,de ha temár most érdeklődsz iránta ezmár fél siker!!!!!
2012. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!