Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Személyi igazolvány érvényesít...

Személyi igazolvány érvényesítésének menete hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lassan lejár a személyim érvényességi ideje és jövőhéten megyek csináltatni.

Mit kell magammal vinni? És miután megyek be mit kell mondani? Utálom az ilyen rideg komoly ügyintéző néniket, mindig elvárják, hogy mindent tudj előre.....


Valamint... mennyi sminket bírnak elviselni a képen? Befognak szólni, ha túl sok van rajtam? xD



2012. ápr. 1. 16:25
 1/5 dirtboy ***** válasza:

-időpont foglalás

-személyes megjelenés a foglalt időpontban

-sorszám húzás

-köszönés /magázódva nem csá,szia,hali meg stb./

-mondod hogy személy igazolványod lejár nemsokára

-oda adod az igazolványt,lakcímet is kéri szerintem

-lefényképez

-aztán majd ad egy ideiglenes igazolványt,egy A4es lap méretűt,azt haza viheted és majd ki postázzák pár nap/hét múlva az új személyidet.


azt hiszem ennyi,nálam így zajlott.

ha van valami gyerek stílusod mint az emo,ghot stb. azt ki hagyhatnád a fotózás idejére mert az igazolvány 10évre szól.

addigra meg már úgyis kinőnéd az ilyen stílus izéket /ha erről van szó/ szóval inkább az eredeti fejed legyen a képen.

2012. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál. :D
2012. ápr. 1. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól írták fentebb,csak az 1500Ft díj maradt le.

Lehet helyben kártyával ill.postai csekken fizetni,csak akkor vissza kell ballagni a postáról.

2012. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi! (:
2012. ápr. 4. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan ridegek ezek az ügyintézők, én nem olyan rég voltam, és nagyon rendesek. Egyébként egy repedés miatt érvénytelenné válik a személyi igazolvány? Egy centis repedés a képpel átellenben levő oldalon.
2012. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!