Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kivágták az autónk gumiját!...

Kivágták az autónk gumiját! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, ha valaki kivágta az autónk gumiját és beolajozta a fékeket, majd két hét múlva kivágták egy másik guminkat is. Sejtem hogy ki lehetett de bizonyítékom nincs és azért ez elég életveszélyesnek tűnik. Az autó az utcán áll, sajnos nincs lehetőség máshol parkolni, és elég sok kinn a kocsi. Válaszokat előre is köszönöm!
2012. ápr. 2. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Első körben én rendőrségre mennék,tennék ismeretlen személy ellen egy feljelentést.Még ott,akkor megpróbálnék érdeklődni, vannak-e térfigyelő kamerák a körnéken(ezt mondjuk érdeklődni se kell, látszik.)...Ha vannak,a rendőrségnek jogába áll kikérni azoknak a felvételeit, ha megvan az alapján a gyanusított(vagy bizonyított is az elkövető kiléte),akkor máris megoldva a probléma,ha nincs ilyen felvétel,akkor macera...
2012. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen térfigyelő kamera, pedig az tényleg megkönnyítené a dolgunkat. :(
2012. ápr. 2. 12:22
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Én a helyedben éjjel megvárnám az illetőt és vagy pár baráttal meggyőzném arról hogy ezt többet soha, vagy fogod és felveszed egy rejtett kameraállásból és akkor van bizonyítékod és irány a rendőrség. Akár a kocsiba is rakhatsz kamerát, vagy lakás ablakából is veheted. Sok az opció, de preferáld a rendőrségit elsőkörben.

2012. dec. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!