Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy táskát 4 hónapja,...

Vettem egy táskát 4 hónapja, nem volt olcsó. és szétjött elvittem megcsináltatni és mondtam hogy itt vettem. és (mondta is ha valami baj van vele akkor hozzam csak nyugodtan). Hogy lehet valaki ekkora szemét?

Figyelt kérdés
Erre Ő biztosan nem itt vette a táskát ő nem árul műbőrt... (még át is vágott mert anno mondta hogy eredeti)... Bele hazudott a szemembe... érdekes módon tudta hol kell megnézni a márkáját... Erre én feladtam és kifizettem a javítását.
2012. ápr. 2. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerítsd elő a blokkot, anélkül egyik márka sem javíttatja meg, még ha bele is van varrva a márka.
2012. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pereld be és kérettesd ki a biztonsági kamera felvételét.
2012. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen ám a blokk téma.. még azt sem adott. Amikor vettem, szépen körül nézett... nem ütőtte be.. Annyira beszélt nekem elis felejtettem... én hülye..
2012. ápr. 2. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Fogyasztóvédelem. Ha nem adott blokkot, akkor a NAV is kimegy egy ilyen bejelentés alapján.

Itt már nem lehet mit tenni, 4 hónapja kellett volna hisztizned a blokkért, anélkül nem tudsz garanciát érvényesíttetni. De a hatóságoknak még szólhatsz. És ez jó tanulópénz, hogy legközelebb ne legyél ilyen felelőtlen. Őszintén sajnállak miatta, nem a te hibád, hiszen jóindulatú voltál, csak most rossz helyzetbe keveredtél.

2012. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!