Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan motiváljam magam?...

Hogyan motiváljam magam? Folyamatosan csalódok magamban és lekiismeret furdalásom van.

Figyelt kérdés

egy pár hete van az, hogy semmi hasznosat nem csinálok, mindig csak tervezek.

tervezem, hogy tanulok, elolvasom ezt meg azt, sportolok, eljárok futni, tornázom, és mindig csak az lesz belőle, hogy suliban vagyok, aztán itthon gépezek 2-3 órát, majd átmegyek barátomhoz. ha nem megyek hozzá akkor sorozatot, filmet nézek, vagy csak bámulok a semmibe.

az érdekes az, hogy a jegyeimen ez nem látszódik meg. a zh dolgozatoknál mindig szerencsém van. tehát a jegyeim jók, tanulnom viszont többet kellene. néha eljárok futni minden nap, de egy-két hét után megunom és egy hónapig nem csinálok semmit. egy héten egyszer aerobiczok, de azon sem voltam már 3 hete. most azt mondtam magamnak, hogy ma nem megyek, inkább tanulok. de rá nem vesz semmi, hogy kinyissam azt a fonetika könyvet. mivel motiváljam magam?



2012. ápr. 3. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Fényképezd le, vidd át a számítógépre a képeket és olvasgasd ott őket. Ha már most is csak az a rohadt számítógépet vagy képes bámulni tanulás helyett!!!
2012. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szinte minden tanulnivalóm a gépen van
2012. ápr. 3. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!