Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iphone a Józsefvárosi piacon?...

Iphone a Józsefvárosi piacon? (bővebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék venni egy Iphonet, vagy legalább valami annak tűnőt, úgy hallottam a hamisitvány és az eredeti között nincs sok különbség.

Vagy végre szeretnék venni valami jobb mobilt, már nagyon rossz a régi téglafonom de nekem nincs pénzm egy eredeti 100ezres mobilra .. sőt.


A Józsefvárosin lehet venni? Kb. mennyiért?



2012. ápr. 5. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
20 ezer kb.
2012. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, és megéri?
2012. ápr. 5. 12:16
 3/10 anonim válasza:

bocs hogy ezt mondom,de a tesomnak volt iphone 3g-je és most van egy 4s-e, de nem olyan rég elcserélt egy laptopot egy kamu 3g-re és ég és föld szerintem az eredeti és a kamu iphone 3g!

kívülről kb ugyanugy néz ki,de az érintője meg ezek szerintem nagyon gáz,olyan erősen kell megnyomni az ujjaddal hogy érzékelje, úgy hogy szerintem nem valami jó!

2012. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tulélem hogy erösen kell megnyomni szerintem :))

a mostani mobilomnál csak jobb lehet haha, azzal már semmit sem lehet szinte csinálni.. :/

2012. ápr. 6. 09:11
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
felvágni akaró sznob g.ci :S
2012. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ki én? xdd ha sznob g.ci lennék szerinted hamisitványt vennék? haha akkor lenne olyan swag mint a .. :D
2012. ápr. 6. 19:59
 7/10 anonim válasza:
100%

osztálytársamnak van és állandóan lefagy. és nem tud annyit, mint egy iphone. 20 ezerért én inkább nem is vennék telefont (nekem még 20 ezres telóra sincs pénzem). De most tényleg nincsenek jó telefonok 40k alatt. Talán a ZTE Skate. Megindoklom, hogy miért nincsenek használható telefonok 40k alatt: mindenki okostelefont akar, értelemszerűen okostelefont gyártanak, de a 40 ezer ft alatti telefonok botrányosan lassúak, mivel nem tudják még olyan olcsón megoldani a gyártást, hogy 40k alatt jók legyenek. Hagyományos mobil fronton gyakorlatilag nem történt fejlődés az elmúlt 3-4 évben, azokkal amúgy is csak telefonálni lehet.. Így én maradok a régi telefonomnál, amíg nem lesz valami használható telefon, aminek nem akad a menüje, nem fagy le állandóan, stb.. Szerintem te is tedd ezt, vagy vegyél használtan 10 ezerért..

És nem azért mondom, mert hú, a Samsung Galaxy S2 milyen hűdejó, de szerintem szánalmas, hogy egy telefonnak akad a menüje..

2012. ápr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok: most nézem, a skate pont 40k. Na mindegy, az még egy aránylag használható telefon, de annak is akad a menüje. Nekem most LG Cookie-m van, akad a menüje, sőt akad mindene, így én nem vennék soha többé olyan telefont, amin a menü akad, lassan old ki a bill. zár, stb, én agyf@szt kapok, nyomkodtam már ZTE Bladet is, aránylag gyors (árához képest), de engem már az idegbaj kerülget az akadó menü láttán, téged is az fog szerintem
2012. ápr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. ápr. 8. 09:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Nah ezt a videót nézd meg, igazi gagyi és még fizethetsz is érte.Egyszerűen felülmúlhatatlan darab...


[link]

2012. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!