Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kérdésed túl...

Mit csináljak? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés
Nagy állatvédő vagyok. Ez eddig a legnagyobb rendben. De ha meglátok valami állatkínzással kapcsolatos képet, vagy szöveget, én komolyan mondom kikészülök. Azokban a pillanatokban semminek nem tudok örülni, nem tudok mosolyogni semmin. Annyira lehangol. Mit tegyek, hogy ne ÍGY legyen?
2012. ápr. 5. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Különlegesen érzékeny vagy, és jogos, hogy lehangolódsz. Ha azt látnád egy képen, hogy embereket kínoznak, utána se tudnál nevetgélni. Nem veled van a baj, hanem azzal, hogy az emberek egymás és az állatok szenvedése iránt közömbös. Amíg nekik jó, lesz.rják, hogy más lények szenvednek-e vagy sem.
2012. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha azokat az embereket kínoznák, akik állatokat kínoznak, akkor cseppet sem tudnám sajnálni őket. Egyes esetekben az állatokat értékesebbnek tartom, mint az embereket. Mert sok ember számomra értéktelen szemét.
2012. ápr. 6. 06:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Pl. akik embert ölnek, állatokat kínoznak, kirabolnak mindenkit, na azok számomra ilyen emberek.
2012. ápr. 6. 06:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha jól értettem kérdésedet, akkor: semmit.

Nyugodtan szomorkodj, ha ilyent látsz.

2012. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!