Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek egy számot, ami 2007...

Keresek egy számot, ami 2007 nyári slágere volt, a cool tv-n fogalmam sincs mi a címe?

Figyelt kérdés

2007 nyári száma, talán június, évek óta keresem, és talán valami iylesmi volt a címe, hogy DISCO nem is tudom már, de egy kalapos emberre emlékszem benne, és elég pörgős szám... ez nem sok információ, de hátha valak itud segíteni ! :D

már évek óta keresem..



2012. ápr. 6. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen nyelven? Férfi vagy nő, esetleg csapat? Rock, pop, metál stb!

Enélkül akár hetekig tippelgethetünk...

2012. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
férfi, és nem csoportban, hanem egyedül ! Eléggé pörgős szám volt, és emlékszem, hogy mindig a legjobb 3-4 zenébe benne volt !
2012. ápr. 7. 00:48
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor volt sláger, amikor a top1 szám mindig a Gnarls Barkley - Crazy volt...
2012. ápr. 7. 00:59
 4/6 A kérdező kommentje:
talán valamilyen dance, vagy disco volt a címe, egy kalapos csávóra emlékszem... más nem ugrik be róla.. :S de egy hónapig nagy sláger volt
2012. ápr. 10. 20:39
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Én gondolok egyre de nem jut eszembe!

:)))

De megírom ha eszembe jut!

:)

Egy ilyen hosszú hajú csávó,ugye?

Be volt néha neki csavarva!

Nem erre gondolsz?

2012. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehtséges, de fogalmam sincs már! :D de valami DISCO volt talán a szám címe, de így nem találtam meg sehol ! arra emlékszem, hogy egy talán régi doscoban játszódik a klipp, és hírtelen beindul az új zene, ami elég pörgős volt, talán még egy hehér kalap rémlik (de az nem biztos) Szóval fogalmam sincs... :D Amikor a chellotól a chacha volt a sláger akkro volt kb ez a csávó is top1 !
2012. jún. 6. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!