Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyobb eséllyel vennének fel...

Nagyobb eséllyel vennének fel a katonasághoz ha van a zsebemben egy szakma? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy a katonaságnál, a felvételnél előny ha olyan szakma van az ember zsebében amit a katonaságnál is lehet hasznosítani (pl: autószerelő). Nekem 8 általánosom van, de megvan az OKJ-s szakmám a fogyóelektródás védőgázos hegesztőről. A kérdésem az lenne, hogy ez a szakma is előnyt jelentene a felvételinél?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. ápr. 7. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet hogy előnyöd lenne, mert akkor olyan helyre is bekerülhetsz ahol hasznosítani tudod a tudásodat. Egyébként van egy műszerész ismerősöm igaz ő simán csak katona akart lenni mert nem a szakmájával akart ott elhelyezkedni, de mivel a papírján ott volt így mondták neki hogy lehet ott elektronikus lesz vagy micsoda tehát az ottani műszerek kezeléséért meg karbantartásáért lesz majd felelős.
2012. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nekem az egyik ismerősöm autószerelő, és katonai járműveket szerel a hadseregben. Ezért is kérdeztem, hogy a hegesztő is ilyen szakma-e.
2012. ápr. 7. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
számítHAT, de tudnod kell már most ha ezen gondolkodsz, hogy a seregben soha semmi nem biztos. Egy szerelői beosztásra is csak akkor fognak betenni ha van hely az állománytáblában. Ha nincs akkor teljesen mindegy, lehetsz aknavetős is. Maga a felvételi meg úgy gondolom nem feltétlen ezen fog múlni, hanem az alkalmasságin, és a jószerencsén.
2012. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!