Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megnyerni...

Hogyan tudnék megnyerni minden szócsatát?

Figyelt kérdés
Tudom, h szókincs kell meg minden, de mik azok a beszólások vagy hogy is nevezhetném szavak, amiket egy mondanivaló végére, vagy válasz gyanánt az ellenfél számára nehéz visszaszólási lehetőséget ad? Vagy esetleg ne is lehessen rá válaszolni?

2012. ápr. 7. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Rasszistázd le, hívd nácinak. A mai világban az a legjobb ütőkártya.
2012. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja..hátha pofán vágnak.
2012. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én egyik módszerem, hogy nem kérdezek vissza egy "olyan" vitában, vagy csak nagyon ritkán, hogy ne dobjam fel a magas labdát, csak akkor ha valami nagyon ötletes dolog jut az eszembe. Nagyon sokan össze vissza kérdeznek mindent, amire úgy lazán bealázzák a gyereket, és utána nehéz visszakontrázni.
2012. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne állíts magad elé megugorhatatlan akadályokat. Én sem vagyok jó az ilyesmiben, egyszerűbb elfogadni, h ilyen vagyok. De azért van egy tippem! Olvass jó sok Vavyan Fable könyvet. Imádom a humorát, az iróniáját.
2012. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!