Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egy árva kis...

Hogy tudnék egy árva kis (teljesen mindegy milyen csak word legyen! ) microsoft word-ot telepíteni?

Figyelt kérdés

Először letöltöttem egy LibreOffice csomagot,de az ezzel készített powerpoint-os előadásomat a tanárom nem tudta megnyitni mert odp.fájl, a házidolgozatomat sem tudtam emiatt a suliban kinyomtatni.

Most próbálkoztam office csomagok letöltésével de egyik sem jó,

vagy egyszerűen nem történik semmi ha elindítanám, vagy nem megnyitná,hanem csak másként mentené a szöveges dokumentumokat,ettől a hajam már az égnek áll!

Amit pedig letöltöttem nem tudom törölni mert mindig kiírja hogy ez vagy az a fájl nem törölhető.

Bevallom de nem is tagadhatom,nagyon béna vagyok az ilyesmihez,de csak annyit szeretnék hogy egy word-dokumentumot eltudjak végre készíteni.

Aki tud kérem segítsen most mit tegyek! Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2012. ápr. 8. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha legálisan akarod és ingyen, a microsoft berkein belül nem tudok megoldást.

Kompatibilis dolgok viszont léteznek, és működnek ingyenesen és legálisan is.

Például ez:

[link]


A LibreOffice-ban nem lehet a mentés másként funkciónál ppt kiterjesztésű fájlként menteni?

2012. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon a linket,megpróbálom de úgy tudom openOffice dokumentumot sem tudnak a suliban nyomtatni (lehet csak máshol kellene érdeklődnöm :D) ezért koncentráltam a word-re.


A libre-ben nem lehet ppt-ként menteni,vannak lehetőségek de ott is annyit ír ki hogy így nem menthető,válasszam az odt-t

-.-' Idegölő :'D

2012. ápr. 8. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Az OpenOffice-t én is csak ajánlani tudom.

A 3-as verzió már felismeri a .docx fájlokat is, amivel azelőtt gondok voltak.

A lényeg a "mentés másként" ponton van, célszerű MS-féle fájlformátumokba (.doc, .ppt, .xls stb) menteni, egyébként iskolában vagy egyéb helyeken megeshet hogy nem tudod használni.


Nálunk a cégnek kellettek ilyen programok, persze hogy nem vettem 60 ezer forintért MS Office-t..

2012. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a segítséget!!
2012. ápr. 8. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!